Про організацію ХІІІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України  від 28. 11.2019 року № 1686 «Про організацію ХІІІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»  Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей на місцях, здійснено організаційні заходи щодо направлення на відпочинок  47  дітей, які  потребують першочергової підтримки держави,  із районів та міст обласного значення, а саме:з Бершадського району – 5 дітей, Жмеринського – 1, Козятинського – 2, Липовецького – 2, Літинського – 1, Немирівського – 4, Піщанського – 1, Томашпільського – 4,Тульчинського – 5, Трстянецького – 2, Ямпільського – 4, м. Вінниця -10, м. Жмеринка – 2, м. Ладижин – 2, м. Хмільник – 2, дітей.

Головне  завданням  зміни «Святкова Україна» (5  - 25 грудня 2019 року) – знайомство дітей з традиціями святкування різдвяних свят та Нового року  в Україні та світі. .В основі програми зміни – проведення гри-подорожі  «Корпорація Різдва”. Працюватимуть  чисельні творчі  майстерні з виготовлення новорічних поробок до святкування  Різдва та  символів Нового Року.

 Подіями тематичної змін стануть постановки різдвяних музично-театральних вистав.

У рамках зміни будуть проведені святкові  акції до Дня збройних сил України, відзначення Дня прав людини, привітання до Дня Святого Миколая.

В закладі організовано навчання  у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, яка працює за триместровою системою, за п’ятиденним робочим тижнем, в одну зміну: з 9.30 год. до 13.50 год. Тривалість уроків в 1-11-х класах – 35 хвилин, тривалість перерв: 10 хвилин.

 

Більше інформації на сайті закладу:

http://www.moloda-gvardiya.com.ua/uk/gol-verh