Укрпошта і Liki24.com  в період карантину доставлятимуть ліки в регіони безкоштовно

23 березня Кабінет Міністрів ухвалив відповідну постанову  та вніс зміни до ліцензійних умов  провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів , оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами , імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

Згідно з постановою Укрпошта на рівні з іншими операторами поштового зв’язку  зможе доставляти споживачам лікарські засоби та супутні товари.
Виняток становлять ліки , що потребують особливих умов зберігання , або є в переліку наркотичних засобів , психотропних речовин  і прекурсорів, а також є сильнодіючими та отруйними лікарськими засобами.

Укрпошта та Сервіс Liki24.com запускають безкоштовну  доставку ліків у регіони України на період карантину. Послуга доставки вже доступна в усіх населених пунктах 

 У Києві та обласних центрах, де аптеки більш доступні, діятиме спеціальний тариф – 35 грн, в будь-які інші міста та села – безкоштовно 
 Таке партнерство  стало можливим після прийняття відповідної постанови  Уряду про можливість для поштових операторів доставляти ліки в період карантину ‼️
Послуга безкоштовної доставки ліків через Укрпошту  буде доступна до кінця карантину. При цьому користувачі зможуть отримувати свої посилки  як у відділеннях Укрпошти, так і адресно до дверей.
 Терміни доставки відповідають нормам експрес-відправлень 
Замовлення на безкоштовну доставку медикаментів  можна оформити на сайті  сервісу Liki24.com. Для цього потрібно зайти на і сайт liki24.com, знайти потрібні ліки, додати їх до кошику, оформити замовлення і в способах доставки обрати «Доставка з Укрпошта» .
 З 27 березня замовлення з безкоштовною доставкою також можна буде оформити за номером телефону 068 295 14 52
Не можна замовляти медикаменти , що вимагають спеціального температурного режиму зберігання або входять до переліку наркотичних, психотропних засобів і прекурсорів, а також є сильнодіючими і отруйними лікарськими засобами!
Більш детальні інструкції, а також номери контакт-центрів для телефонної підтримки таких замовлень доступні на сайті Liki24.com