Засідання обласної Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Задля попередження випадків вчинення домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми під час запровадження карантину органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування продовжують здійснювати необхідні заходи щодо запобігання та протидії домашньому насильству.
Сьогодні 14 травня, під головуванням заступника обласної державної адміністрації Наталі Заболотної відбулося чергове засідання обласної Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

На засіданні були обговоренні такі питання: стосовно взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству; щодо кількості звернень в області про вчинення домашнього насильства; щодо надання безоплатної вторинної допомоги; щодо діяльності мобільних бригад соціально- психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі; про роботу обласного притулку для жінок, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі; щодо проведеної роботи у напрямку запобігання домашньому насильству громадськими організаціями.
?За інформацією генерального секретаря ООН Антоніу Гуттереш за минулі тижні відбулося зростання домашнього насильства по всьому світу, в деяких країнах кількість жінок, які дзвонили у служби підтримки, зросла вдвічі. 
«В нашому регіоні ситуація залишається стабільною, кількість звернень щодо домашнього насильства наразі різко не збільшується. І це пов’язано насамперед з тісною співпрацею усіх суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. В умовах сьогодення нам усім необхідно працювати задля попередження домашнього насильства, а у разі виявлення таких випадків - надання своєчасної, якісної та результативної допомоги» - наголосила заступниця голови обласної державної адміністрації.