Про пріоритетні напрямки роботи у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

З метою підвищення кваліфікації фахівців, відповідальних за реалізацію державної політики у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації 07 липня 2020 року провів навчальний семінар. До участі у заході долучилися представники/ці структурних підрозділів райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

Під час навчального семінару розглянули законодавчі та нормативно-правові акти щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, пріоритетні напрями державної гендерної політики, а також механізми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Особливу увагу звернули на необхідність посилення та розвитку кадрового ресурсу на місцевому рівні задля ефективної реалізації гендерної політики.

 

Звертаємо увагу!

Якщо Ви зазнали дискримінації за ознакою статі, звертайтеся:

- до Експертної ради з питань запобігання дискримінації за ознакою статі, що функціонує при Департаменті соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, за телефоном (0432) 61 16 80 та/або

- на обласну «Лінію довіри» 0 800 75 04 75.