В Україні відзначається День родини.

8 липня в Україні відзначається День родини. Це відносно молоде свято, його святкують в нашій країні з 2012 року. З давніх часів родина для українців відігравала надзвичайно важливу роль. Родинні цінності є найважливішими в житті людини. В родині формується характер, особистісні якості, прищеплюється відповідальність, виховується порядність, правдивість, щирість, повага до оточуючих. Родина - це не тільки незамінна і постійна моральна та матеріальна підтримка людини, а й підтримка держави ?? в цілому. Міцне поєднання родини і держави?? є запорукою міцності та процвітання держави.

 Тому першочерговим завданням нашої держави є постійна турбота про сім’ю, її добробут і благополуччя, а основними цінностями в родині повинні стати працелюбність, відповідальність і патріотизм.
Тож  зичимо кожній родині нашого регіону міцного здоров'я, благополуччя, миру, злагоди та любові. Нехай щасливими і вдячними зростають діти! Нехай шану та повагу мають дорослі! Нехай для кожного родина залишається надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють іпідтримають!
До Дня родини Департаментом соціальної та молодіжної політики ініційовано та організовано проведення обласного конкурсу відеоролика «Щаслива родина - душа України». Перший етап проведення обласного конкурсу вже завершено.
Учасники конкурсу - діти нашого регіону. Незабаром на офіційному сайті Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації буде опублікований список переможців.