Проведення регіональних одноденних навчальних семінарів з розробки та застосування стандартів належного врядування ОГС

Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Офісом Президента України та Міністерством молоді та спорту України в рамках проекту «Вдосконалення законодавчої бази та спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати» організує вісім регіональних одноденних навчальних семінарів з розробки та застосування стандартів належного врядування ОГС.

Мета тренінгу - навчити місцеві ОГС забезпечувати відповідність своїй діяльності місії та статуту організації, що сприятиме побудові кращого партнерства з місцевими органами влади на основі принципів прозорості та підзвітності.

Запрошуємо представників структурних підрозділів, які реалізують державну політику у молодіжній сфері з Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей взяти участь у семінарі-тренінгу, який відбудеться 21 вересня 2020р., м. Вінниця. Останній термін подання заявок: 14 вересня 2020 року.

Для подання заявки на участь у заході заповніть, будь ласка, електронну анкету ( https://forms.gle/3r2SetWxLsSLmiJH9 )

За додатковою інформацією можна звертатися ел.поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.