Про організацію ІХ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 17. 08.2020 року № 578 «Про організацію ІХ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей на місцях, здійснено організаційні заходи щодо направлення на відпочинок 30 дітей, які потребують першочергової підтримки держави.

Разом із дітьми  з усієї України у період із 4 по 24 вересня 2020року вони зможуть продовжити календарне літо, провівши теплий сонячний вересень на узбережжі моря, в оточенні друзів, у ритмі гри, розваг  та позитивних емоцій.

 

Протягом тематичної зміни  реалізовуватиметься проєкт Ігрова корпорація”, що  наповнить багаж ігор кожного відпочивальника цікавими, веселими, розвивальними іграми, які не тільки допоможуть активно провести час, а й стануть у нагоді у навчанні та щоденному житті. Реалізовуватимуться проєкти:  « У країні дитинства будьмо щасливими», військово-патріотична естафета «Школа мужності», гра «Грамотним бути модно», соціальна акція «Що таке бути грамотним сьогодні?».

Під час зміни діти будуть задіяні у роботі гуртків, клубів, студій, творчих майстерень, які є частиною діяльності дитячого центру і працюють щодня, щоб кожна дитина могла обрати для себе цікаве заняття, навчитися абсолютно новому чи вдосконалювати свою майстерність, займаючись протягом відпочинку у таборі улюбленою справою.

 

Більше інформації на сайті закладу:

 http://www.moloda-gvardiya.com.ua/uk/gol-verh