Проводимо навчання у Вінницькому районі спільно з Вінницьким обласним центром соціальних служб та партнерами, які реалізують на Вінниччині пілотні проєкти з апробації та впровадження соціальних послуг для дітей та дорослих осіб з інвалідністю.

Сьогодні проводимо навчання у Вінницькому районі спільно з Вінницьким обласним центром соціальних служб та партнерами, які реалізують на Вінниччині пілотні проєкти з апробації та впровадження соціальних послуг для дітей та дорослих осіб з інвалідністю.
На відкритті навчання директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Світлана Ярмоленко зазначила, що основним ресурсом громади є її мешканці. На різних етапах життя будь-хто з мешканців громади може потрапити у складні життєві обставини та потребувати підтримки для їх подолання, тому в кожній громаді необхідним є розвиток надання соціальних послуг. Наразі з'явилась реальна можливість громадам отримати кошти з державного бюджету на розвиток таких послуг. Уряд спростив умови участі територіальних громад у пілотному проекті "Розвиток соціальних послуг" визначених постановою КМУ від 03.03.2020 року № 204.
У навчанні взяли участь 16 територіальних громад Вінницького району:
- спеціалісти органів соціального захисту населення територіальних громад з питань організації надання соціальних послуг та працівники надавачів соціальних послуг;
- представники територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центрів надання соціальних послуг та центрів соціальних служб.
Попереду ще Тульчинський, Хмільницький райони.
Намагаємось донести важливість розвитку соціальних послуг у територіальних громадах, які необхідні для їх мешканців.