Робоча нарада директора Департаменту з керівниками органів соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення.

У вигляді конструктивного діалогу, відбулась робоча нарада директора Департаменту з керівниками органів соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення.

                Під час робочої зустрічі обговорили ряд важливих питань, що виникають в роботі органів соціального захисту населення, зокрема в частині призначення, виплати державних допомог, субсидій та пільг, акцентовано увагу на Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, використання коштів субвенції 2020 року з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, тощо.

         Оскільки сучасні реалії змушують всіх жити та працювати в умовах пандемії COVID-19, наголошено на важливості вакцинації, тому, що щепитися від COVID-19 — означає захистити своє життя.

         Проблеми обговорено, цілі визначено, очікуємо на плідну роботу!