Компенсація вартості «пакунку малюка» з 01 07.2021.

Законом України від 30.09.2020 № 930-ІХ „Про внесення змін до Закону України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми” щодо надання: при народженні дитини одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка, визначено, що з 1 липня 2021 року отримувачі допомоги „пакунок малюка” мають право за бажанням отримати грошову компенсацію замість натуральної форми такої допомоги.

Таким чином, з 1 липня 2021 року виплата грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка” на дітей проводиться за бажанням отримувача одразу після народження дитини.

Батькам новонароджених дітей не потрібно дотримуватись 30-тиденного терміну для звернення за призначенням грошової компенсації замість одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка”.

Також Мінсоцполітики розробляються відповідні зміни до законодавства стосовно надання можливості батькам новонароджених дітей звертатись за отриманням грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка” під час оформлення комплексної послуги ,,єМалятко” за допомогою порталу ,,Дія”.