Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з Міністерством молоді та спорту України з 28 – 30 вересня 2020 року проводить у місті Вінниця Всеукраїнський семінар-тренінг, спрямований на налагодження конструктивної взаємодії між суб’єктами національно-патріотичного виховання «Співпраця – 2020».

За підтримки Молодіжного центру "Квадрат", 29 серпня 2020 року, відбулась акція-реквієм до Дня Пам'яті Захисників України.

День пам'яті захисників України — пам'ятний день в Україні, який відзначають 29 серпня. Він приурочений пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Інститути громадянського суспільства патріотичного спрямування!

 З метою виконання Указу Президента України від 18 травня 2019 року № 286 "Про Стратегію національно-патріотичного виховання" (далі – Стратегія) є можливість отримати фінансування від Міністерства молоді та спорту України на реалізацію у 2020 році Всеукраїнських інформаційно-просвітницьких заходів із національно-патріотичного виховання розроблених спільно з інститутами громадянського суспільства і установами, що працюють у зазначеному напрямі.

5 листопада у Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат" відбулась презентація серії відеофільмів «Поділля у 1919 - 1921 рр.» (із серії «Поділля в роки Національної революції 1917 – 1921 рр.»).
До обговорення долучились студенти, історики, представники громадських організацій патріотичного спрямування та просто зацікавлені вінничани.

Сьогодні в КЗ Вінницький обласний молодіжний центр "КВАДРАТ" відбулося чергове засідання координаційної ради з питань національно- патріотичного виховання при облдержадміністрації.