Продовжуємо працювати над наданням якісних соціальних послуг, в тому числі послуги стаціонарного догляду

Третій рік поспіль, починаючи з 2018 року, Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА спільно з Центром додаткової професійної освіти Державної установи «Інститут геронтології ім. Д. Ф. Чеботарьова впроваджено проведення курсів з основ довготривалого догляду за людьми літнього віку для молодшого/ середнього медичного персоналу та соціальних працівників закладів та установ системи соціального захисту населення.
На разі стартував 2-денний семінар-навчання з професійної підготовки 35 працівників закладів системи соціального захисту населення «Основи довготривалого догляду за громадянами похилого віку та особами з інвалідністю»
Семінар-навчання передбачає не лише теоретичну частину, а й практичну складову, яка впроваджена з використанням системи вправ на основі Європейського досвіду в догляді за особами похилого віку.
За результатами проведеного навчання, учасники отримають фундаментальні знання та практичні навички з соціальної геронтології, особливостей захворювань у похилому віці, профілактиці когнітивних розладів, паліативній та хоспісної медицини, раціональному харчуванні у літньому віці, основам довготривалого догляду за особами похилого віку, профілактиці емоційного вигорання співробітників установ соціального захисту - все те, що сприятиме якісному наданню соціальних послуг, про що буде вручено відповідні сертифікати.