Онлайн-нарада з керівниками інтернатних закладів системи соціального захисту населення щодо підготовки до вакцинації проти гострої коронавірусної хвороби COVID-19.

Сьогодні разом із заступницею директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Тетяною Бондаренко провели онлайн-нараду з керівниками інтернатних закладів системи соціального захисту населення щодо підготовки до вакцинації проти гострої коронавірусної хвороби COVID-19.
Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 24 грудня 2020 року №3018 «Про затвердження Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках» розпочато підготовку до вакцинації.
Клієнти, які перебувають у спеціалізованих закладах (інтернатах, будинках для осіб похилого віку, відділеннях стаціонарного догляду тощо) та працівники зазначених закладів відносяться до І етапу вакцинації.
Проговорили основні етапи в підготовці до вакцинації, визначили першочергові напрямки роботи керівниками закладів та акцентували на проведенні інформаційної кампанії серед працівників та клієнтів щодо важливості вакцинування від гострої коронавірусної хвороби COVID-19.
Адже, люди похилого віку та особи з інвалідністю перебувають у групі найбільшого ризику щодо коронавірусної хвороби.
Бережімо себе та здоров’я своїх рідних!