Спільно з Вінницьким обласним центром соціальних служб продовжуємо працювати з структурними підрозділами соціального захисту населення територіальних громад щодо організації та забезпечення надання соціальних послуг на базовому рівні.

Сьогодні наголосили на виконанні повноважень структурними підрозділами соціального захисту населення, відповідальних за організацію надання соціальних послуг та реалізацію заходів, спрямованих на виконання Указу Президента України "Про деякі заходи щодо забезпечення права громадян на якісні та безпечні соціальні послуги".
Особливу увагу звернули на завдані щодо організації вивчення потреб населення територіальної громади у соціальних послугах, важливості інформування мешканців громадян про перелік соціальних послуг, їхній зміст і порядок надання у форма, доступній для сприйняття особам з будь-якими порушеннями здоров'я!
Важливо, аби кожен мешканець громади знав про можливість отримувати соціальні послуги та про те, куди звернутись за інформацією про соціальні послуги.
Звернули увагу представників громад щодо можливості участі у пілотному проєкті «Розвиток соціальних послуг», визначених Постановою КМУ від 03.03.2020 року № 204.