Онлайн -навчання для Надавачів соціальних послуг територіальних громад!!!

Спільно з Вінницьким обласним центром соціальних служб продовжуємо працювати щодо організації та забезпечення надання соціальних послуг на базовому рівні.
Сьогодні працювали безпосередньо з Надавачами соціальних послуг територіальних громад, що функціонують на теренах Вінницької області:
-Територіальними центрами соціального обслуговування (надання соціальних послуг);
- Центрами надання соціальних послуг;
- Центрами соціальних служб.
Особливу увагу звернули на відповідність критеріям Надавача соціальних послуг, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року №185 «Про затвердження критеріїв діяльності надавачів соціальних послуг»
та включенні до Реєстру Надавачів та отримувачів соціальних послуг!!
Важливе завдання стоїть перед Надавачами щодо інформування мешканців громадян про перелік соціальних послуг, їхній зміст і порядок надання у формі, доступній для сприйняття особам з будь-якими порушеннями здоров'я!
Адже, важливо, аби кожен мешканець громади знав про можливість отримувати соціальні послуги та про те, куди звернутись за інформацією про соціальні послуги.
Звернули увагу керівників щодо впровадження нових соціальних послуг відповідно до потреб мешканців та застосуванні мультидисциплінарного підходу до надання соціальних послуг!!
За результатами навчання вирішено подібні онлайн-зустрічі організовувати щотижнево!