Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено  старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020».

 
На участь у Конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціативі.
Мета Конкурсу:
-підтримка волонтерського руху України, визнання українського волонтерства, як унікального явища сьогодення;
-сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.
Завдання Конкурсу:
-популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;
-відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;
-інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;
-популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.
 Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.
Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі „Благодійна України – 2020” 19 березня 2021 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2021 року!
Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу „Благодійна України” (www.blagoukraine.org, https://vboabu.org.ua/, https://bit.ly/382H0tD, Facebook: BlagodijnaUkraina).