Конкурс «Кращі інклюзивні практики України – 2021».

Другий рік поспіль громадська організація «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» оголошує конкурс «Кращі інклюзивні практики України – 2021».
Участь у конкурсі можуть взяти громадські організації, батьківські спільноти, творчі та спортивні колективи і просто небайдужі люди, які проводять інклюзивні заходи, створюють інклюзивні команди та реалізують інклюзивні проєкти.
Мета конкурсу - популяризувати досягнення у сфері соціальної інклюзії, досвіду подолання соціального відчуження, а також ініціювати соціальні майданчики для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей, сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України.
Збір заявок для участі у Конкурсі проводиться до 28 березня поточного року.
 Заповнену заяву подавати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Результати конкурсу оголосять у травні 2021 року на фестивалі кращих інклюзивних практик «Україна без кордонів», що пройде в місті Скадовську Херсонської області.
Ознайомитися з Положенням про конкурс та завантажити бланк заявки на участь можна за посиланням http://bit.ly/2ZaP2wR