Перше онлайн засідання Міжвідомчої комісії щодо вирішення соціальних питань осіб, які перебувають у закладах з надання психіатричної допомоги, не потребують подальшого стаціонарного лікування та потребують надання соціальних послуг.

Сьогодні проведено перше онлайн засідання Міжвідомчої комісії щодо вирішення соціальних питань осіб, які перебувають у закладах з надання психіатричної допомоги, не потребують подальшого стаціонарного лікування та потребують надання соціальних послуг, зокрема стаціонарного догляду.
Першим заступником Голови обласної державної адміністрації, Головою Комісії - Наталею Заболотною акцентовано увагу присутніх членів комісії на основних завданнях та представлено усі організації, установи, громадські організації, які входять до її складу, в т.ч. регіонального координатора взаємодії з громадськістю представника Уповноваженого з прав людини у Вінницькій області?
Профільними Департаментами обласної державної адміністрації окреслено основні проблемні питання, що виникають в роботі соціального захисту та при наданні медичної допомоги особам з психічними захворюваннями, що довготривало перебувають у закладах з надання психіатричної допомоги та подальшого надання їм соціальних послуг, в т.ч. стаціонарного догляду.
За результатами засідання вирішено максимально скоординувати зусилля щодо вирішення окреслених проблемних питань, з метою захисту і розвитку прав людей похилого віку та людей з інвалідністю із психічними розладами.