На Вінниччині, з нагоди відзначення 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників, вшанували всіх оборонців, які загинули, захищаючи рідну землю

В рамках відзначення в області 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників у Другій світовій війні 1939-1945 років, відбулося урочисте покладання квітів та вінків до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО на Європейській площі.

У заході взяли участь керівництво області та міста, представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, ветерани Другої світової війни, інваліди та діти війни, представники організацій громадянського суспільства, учасники антитерористичної операції  та операції об'єднаних сил на сході України, військовослужбовці збройних сил України, духовенство, громадські активісти, мешканці та гості міста, а також представники засобів масової інформації регіону.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю.

Взвод Почесної варти командування Повітряних Сил у супроводі військового оркестру пройшов урочистим маршем по Європейській площі, віддаючи шану всім тим людям, які віддали своє життя у процесі державотворення та здобуття Україною незалежності, а також сьогодні відстоюють суверенітет нашої держави на сході країни.

Говорячи про історичні події цього дня, голова обласної державної адміністрації зазначив: «Це день, який в черговий раз нам усім нагадує, що коли ми разом - ми непереможні і ми здатні багато чого зробити і змінити. Це день пам’яті про тих, які є прикладом для нас і прийдешніх поколінь у своєму справжньому патріотичному ставленні до рідної землі».

Під час проведення заходу на Європейській площі панувала патріотична атмосфера.

 

Директор департаменту

ВАСИЛЮК Світлана Михайлівна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: [email protected]

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92