На Вінниччині презентували план дій уряду з впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на 2018-2020 рр. та обговорили перспективи її реалізації на місцевому рівні

Сьогодні, 28 січня,у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася прес-конференція Громадського холдингу «Група впливу» щодо презентації плану дій уряду щодо впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2018-2020 роках та розробки на місцевому рівні плану дій із впровадження в області.

«Партнерство «Відкритий Уряд» – це багатостороння міжнародна ініціатива, що покликана об’єднати зусилля урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян. Наша організація надавала пропозиції до проекту плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2018-2020 роках та наразі активно працює над запровадженням плану дій із впровадження цієї ініціативи на місцевому рівні», – зазначив експерт громадського холдингу «Група впливу» Максим Студілко.

Нагадаємо, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1088-р «Про затвердження плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2018-2020 роках» було затверджено відповідний план заходів.

Планом заходів передбачено створення порталу інфраструктурних даних, забезпечення прозорого продажу публічних активів та майна, створення інтерактивної карти територій, забруднених мінами та вибухонебезпечними предметами, запровадження електронної процедури проведення конкурсів із надання фінансової підтримки програм (проектів) інститутів громадянського суспільства, упорядкування державних реєстрів та баз даних природних ресурсів, створення навчального курсу та системи оцінювання знань із питань протидії корупції, запровадження он-лайн перевірки документів про освіту, забезпечення вільного доступу до екологічної інформації та низку інших сучасних ініціатив.

«Департамент активно долучиться до розробки місцевих планів дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» та у межах компетенції надасть всю необхідну допомогу», – відзначила директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк.

«Супровід та підтримка на регіональному рівні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» є дуже важливими, зокрема щодо надання відповідних знань, умінь та навичок для повноцінного користування громадянином інструментами Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», – переконаний голова правління громадської організації «Подільський центр прав людини» Михайло Бардин.

Зазначимо, що Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» покликана посилити взаємодію органів державної влади та громадськості під час підготовки і виконання державних та регіональних рішень, забезпечити прозорість державної політики і доступ до інформації про роботу органів виконавчої влади та публічної інформації, підвищити якість надання адміністративних та соціальних послуг, а також сприяти впровадженню технологій електронного урядування та розвитку електронної демократії.

Директор департаменту

ВАСИЛЮК Світлана Михайлівна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: [email protected]

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92