На Вінниччині відбулась презентація книги «Розкошівський скарб» Володимира Юхимчука

1 липня творча группа Видавничого Дому «Моя Вінниччина» побувала в селі Розкошівка Теплицького району.

В приміщенні місцевої школи відбулося представлення щойнонадрукованого 52 тому серії «Моя Вінниччина». Назва книги –  «Розкошівський скарб».

Її автор – житель Розкошівки, ветеран охорони здоров’я Володимир Олексійович Юхимчук, а письменницький запис книги-історії здійснив редактор Видавничого Дому Михайло Каменюк.

У заході взяли участь письменники Михайло Каменюк, Олена Герасименко, Жанна Дмитренко (депутат обласної ради), Петро Гордійчук, голова Вінницької організації Національної спілки краєзнавців України Сергій Гальчак, фотохудожник Олександр Гордієвич, краєзнавець, члени Спілки слов’янських письменників України, краєзнавець і публіцист Анатолій Сумішевський та редактор Теплицької районної газети Ірина Лупещенко, педагоги села, представники сільської та районної влади.

Гості оглянули приміщення, яке відведено в школі під неповторний музей Розкошівки, що його кілька років тому був відкритий завдяки титанічній пошуковій роботі В.О.Юхимчука та його дружини Валентини Станіславівни. Досі музей знаходився в малопристосованому для цього приміщенні. Тепер він стане у школі своєрідним «класом Пам’яті», тут таки в крилі школи знаходитиметься і приймальня сільського старостату.

Книгу «Розкошівський скарб» поки що представили сільському активу, а згодом відбудеться її презентація для всієї Теплицької об’єднаної територіальної громади.

Під час зустрічі Володимир Юхимчук розповів про цікаві сторінки біографії рідного села, книги, яка стане черговим раритетом Розкошівського сільського музею.

Нагадаємо, серія книг «Моя Вінниччина» видається за кошти обласного бюджету при підтримці місцевих райдержадміністрацій і рад.

  

Директор департаменту

ВАСИЛЮК Світлана Михайлівна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: depinformcom@vin.gov.ua

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92