До уваги ІГС! Розпочинається прийом документів для участі в установчих зборах із формування нового складу Громадської ради при Вінницькій обласній державній адміністрації

Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Вінницькій обласній державній адміністрації (далі – Ініціативна група) запрошує представників інститутів громадянського суспільства (далі – ІГС) до участі в установчих зборах, що відбудуться 08 квітня 2021 року о 1200 год за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 72, Вінницька обласна державна адміністрація, 4-й поверх, зала засідань.

Захід відбуватиметься із дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co-2» (зі змінами і доповненнями).

Увага! У разі неможливості проведення установчих зборів у вказаний час через обмеження, пов’язані з карантином, установчі збори можуть бути відкладені рішенням Ініціативної групи. Інформація про таке рішення буде розміщена на офіційному вебсайті обласної державної адміністрації, а також розіслана ІГС, які подали документи для участі в установчих зборах та були допущені до них.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (ІГС), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України та у сфері, що пов’язана з діяльністю Вінницької обласної державної адміністрації, про що в їх статуті (положенні) повинні бути визначені відповідні цілі та завдання діяльності.

Для участі в установчих зборах до Ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу ІГС.

До заяви додаються:

– прийняте у порядку, встановленому установчими документами ІГС, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради;

– заява делегованого представника ІГС з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», підписана ним особисто;

– біографічна довідка делегованого представника ІГС із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в ІГС, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності);

– відомості про результати діяльності ІГС (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проєкти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності) тощо) протягом шести місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу Громадської ради;

– відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону;

– мотиваційний лист делегованого представника ІГС, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді;

– фото делегованого представника ІГС, а також посилання на офіційний вебсайт ІГС, сторінки у соціальних мережах (за наявності).

Заяви ІГС та делегованого ним представника подаються у паперовому або електронному вигляді. Інші документи надсилаються в електронному вигляді.

Делегований представник ІГС може подати до Ініціативної групи копії документів, що підтверджують освітній та професійний рівень, досвід роботи (за наявності).

За додатковою інформацією звертатись до працівників Департаменту:

Василишина Олена Анатоліївна – заступник начальника управління комунікацій з громадськістю – начальник відділу комунікацій з громадськістю Департаменту;

Швець Олександр Миколайович – головний спеціаліст інформаційно-аналітичного відділу управління комунікацій з громадськістю Департаменту.

Контактний телефон та електронна скринька:

тел.: (0432) 67-25-01, (0432) 67-25-44; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (у темі листування вказати: «Установчі збори Громадської ради»).

Важливо! Окрім того нагадуємо, що відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами і доповненнями) (далі – Типове положення), підставами для відмови представнику ІГС в участі в установчих зборах є:

– невідповідність документів (відомостей), поданих ІГС, вимогам пункту 10 Типового положення;

– неусунення ІГС невідповідності поданих документів (відомостей) встановленим Типовим положенням вимогам у визначений Ініціативною групою строк відповідно до абзацу п’ятнадцятого пункту 10 Типового положення;

– невідповідність ІГС або делегованого ним представника вимогам, установленим пунктом 6 Типового положення;

– недостовірність інформації, що міститься в документах (відомостях), поданих для участі в установчих зборах;

– відмова ІГС або делегованого ним представника від участі в установчих зборах шляхом надсилання органу виконавчої влади офіційного листа;

– перебування ІГС, який делегував свого представника, у процесі припинення.

До 02 квітня 2021 року на офіційному вебсайті обласної державної адміністрації буде опубліковано перелік ІГС, представники яких допущені до участі в установчих зборах із формування нового складу Громадської ради.

Термін подачі документів: з 16 лютого 2021 року до 09 березня 2021 року (включно).

Установчі збори відбудуться 08 квітня 2021 року о 1200 год за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 72, Вінницька обласна державна адміністрація, 4-й поверх, зала засідань.

Реєстрація учасників: з 1100 год до 1200 год.

Початок проведення зборів: о 1200 год.

Склад Ініціативної групи (відповідно до розпорядження Голови обласної державної адміністрації від 05 лютого 2021 року № 70):

1) Бардин Михайло Богданович;

2) Василишина Олена Анатоліївна;

3) Гончар Олексій Сергійович;

4) Кулік Людмила Андріївна;

5) Педорук Іван Дмитрович;

6) Швець Олександр Миколайович.

 

Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації

 

Директор департаменту

ВАСИЛЮК Світлана Михайлівна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: depinformcom@vin.gov.ua

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92