До уваги громадськості! На Вінниччині відбудуться установчі збори з формування складу Громадської ради при Вінницькій обласній державній адміністрації

Відповідно до пункту 11 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, повідомляємо:

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при обласній державній адміністрації відбудуться 09 червня 2021 року, початок об 14:00 год.

Місце проведення: м. Вінниця, вул. Соборна 70, обласна державна адміністрація, 4 поверх, зала засідань.

Реєстрація учасників: з 13:00 год. по 14:00 год.

Шляхом рейтингового голосування буде визначено новообраних членів громадської ради при обласній державній адміністрації.

Звертаємо увагу на те, що на офіційному вебсайті обласної державної адміністрації у розділі «Громадянське суспільство», рубриці «Громадська рада», підрубриці «Установчі збори» розміщено:

– список кандидатів до складу громадської ради при обласній державній адміністрації, що наповнено: біографічними довідками, фото та мотиваційними листами кандидатів до складу громадської ради; відомостями за останні шість місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради щодо результатів діяльності інститутів громадянського суспільства, представники яких є кандидатами до складу громадської ради, а також посилання на офіційні вебсайти інститутів громадянського суспільства, сторінки у соціальних мережах (у разі наявності);

– список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах із зазначенням підстав для відмови.

Усім учасникам установчих зборів необхідно при собі мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Участь у голосуванні за довіреністю не допускається! Кожен із заявлених кандидатів до участі в установчих зборах має бути присутній особисто.

Ініціативна група з підготовки та проведення

установчих зборів із формування нового

складу громадської ради

при Вінницькій обласній державній адміністрації

 

Директор департаменту

ВАСИЛЮК Світлана Михайлівна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: depinformcom@vin.gov.ua

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92