Відбулось закриття тематично-оздоровчого семінару

Сьогодні, 29 червня, за участі керівництва обласного клінічного госпіталю ветеранів війни, голів обласних громадських організацій  та   активістів ветеранського руху Вінниччини відбулось офіційне закриття тематично-оздоровчого семінару.

Нагадаємо, що тритижневий семінар об’єднав п’ять обласних ветеранських організацій Вінниччини. Відповідно до плану, в роботі семінару брали участь запрошені керівники обласних Департаментів, управлінь та організацій.

Плідна співпраця між владою і громадськістю під час семінару була направлена задля  вирішення    проблемних питань  даної категорії.

Підсумки роботи семінару підвели начальник госпіталю Валерій Бабійчук та голови ветеранських громадських організацій  - Леонід Копецький,  Микола Ситар, Валентина Ратова та Петро Кирилішин.

Ветерани висловили вдячність керівництву та медичному персоналу закладу за їх високий професіоналізм, медичний рівень, чуйність і увагу та бажання відвідувати госпіталь ще упродовж багатьох наступних років.

Подякували учасники семінару обласній владі в обличчі організатора - Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю  - за цікаві лекції і змістовне та  різноманітне дозвілля.

Учасники семінару висловили сподівання, що практика проведення тематично-оздоровчих семінарів, співпраця влади з ветеранськими організаціями області і надалі надаватимуть позитивні результати як для покращення здоров’я ветеранів Вінниччини,поліпшення роботи з медико-санітарного та соціального захисту ветеранів,  так і для зміцнення розвитку територіальної громади Вінниччини.

 

Директор департаменту

ВАСИЛЮК Світлана Михайлівна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: [email protected]

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92