Вперше організований тематично-оздоровчий семінар для учасників АТО Вінниччини розпочав свою роботу

 

Сьогодні, 3 жовтня,  відбулося офіційне відкриття тематично-оздоровчого семінару для голів, заступників та активістів обласних, районних, міських громадських організацій  учасників АТО Вінниччини, який проходить на базі обласного клінічного госпіталю для інвалідів війни.

Семінар організовано Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації з 2 по 21 жовтня 2017 року.

У відкритті семінару взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, головний лікар  госпіталю Валерій Бабійчук.

Олександр Крученюк, звертаючись до учасників семінару, зазначив: «Ми сердечно дякуємо Вам за те, що забуваючи про страх, про біль, про небезпеку, усі ви, як один, незалежно від віку й роду занять, стали на боротьбу з ворогом. Кожен з Вас ясно усвідомлював, що може загинути, але величне почуття патріотизму та відповідальності за свої родини та Батьківщину спонукало вас до відповіді на запитання: «Якщо не я, то хто ж?»

Заступник голови облдержадміністрації також наголосив, що відкриття семінару є початком тісної співпраці обласної влади з організаціями учасників АТО Вінниччини, оптимізацією системи соціально-медичної допомоги, задоволенням соціальних та культурних потреб, адаптацією, психологічною реабілітацією, стимулюванням громадської активності ветеранів АТО.

Світлана Василюк ознайомила  учасників семінару з робочим планом, зазначивши, що окрім лікування ветерани АТО  матимуть змогу побувати на екскурсіях, відвідати світломузичний фонтан РОШЕН, подивитись виставу обласного музично-драматичного театру ім. М.К.Садовського, взяти участь у відкритті Меморіалу і Парку слави в м.Гайсин  та насолодитись концертною програмою, присвяченою  Дню захисника України. «Бажаю  всім гарно підлікуватись та отримати задоволення від спілкування», - додала вона.

 В рамках семінару учасники  обговорять проблемні  питання і отримають інформацію щодо виконання ЗУ «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту». А спілкування з керівниками Департаментів, управлінь, обласних організацій стане взаємокорисним для обох сторін.

Директор департаменту

ВАСИЛЮК Світлана Михайлівна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: [email protected]

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92