На Вінниччині триває реалізація соціального проекту «Право на любов»

Вчора, 26 жовтня, на базі комунальної установи «Тульчинський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Промінь надії» відбувся черговий тренінг у рамках реалізації громадською організацією «Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» проекту «Право на любов».

Проект реалізовується за підтримки обласної державної адміністрації та співфінансується коштами обласного бюджету.

Громадська організація «Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» стала однією з 14 переможців конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету, який щороку традиційно проводиться Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Нагадаємо, що «Право на любов» – це соціальний проект, що спрямований на підвищення компетентностей батьків та законних представників з проблематики статевого виховання та репродуктивного здоров’я дітей та молоді з інтелектуальними порушеннями.

«Сьогодні мало хто звертає увагу на основи статевого виховання та говорить про репродуктивне здоров’я дітей та молоді з інтелектуальними порушеннями, хоча ця тематика надзвичайно важлива у процесі їх інтеграції, соціалізації та підготовки до самостійного життя, на скільки це можливо», – відзначила голова ради «Асоціації захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця», керівник проекту «Право на любов» Світлана Демко.

«Медикаментозне лікування не вирішує проблем пацієнтів з інтелектуальними порушеннями, зокрема, щодо статевого виховання та репродуктивного здоров’я. Потрібно шукати інші підходи, пов’язані зі створенням умов для реалізації репродуктивних прав, сприянням рівноправному доступу людей з інтелектуальними порушеннями до послуг по збереженню репродуктивного здоров'я та веденням здорового способу життя», – переконана заступник голови ради «Асоціації захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця», координатор проекту «Право на любов» Наталія Головко.

Зазначимо, що проект «Право на любов» реалізовується спільно з Вінницьким обласним центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», Вінницьким обласним центром планування сім'ї та медико-генетичного консультування, Стрижавським дитячим будинком-інтернатом ІІ профілю, Вінницьким національним медичним університетом ім. М. Пирогова та Вінницьким соціально-економічним інститутом Університету «Україна».

 

Директор департаменту

ВАСИЛЮК Світлана Михайлівна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: [email protected]

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92