Разом з мільйонами українців, колектив Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА писав Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

 

Сьогодні, 9 листопада, вся Україна відзначає День української мови та писемності. З нагоди свята української мови та писемності проводився унікальний захід — Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Його започатковано ще у 2000-му році з метою пропагування грамотності, підтримки розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури.
Окрім України, диктант писали у Латвії, Литві, Португалії, Словаччині, Румунії, Казахстані, Китаї, Аргентині, США та Канаді.
Вже 17 років поспіль усі бажаючі мають можливість перевірити свої знання рідної мови та приєднатись до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності на Українському радіо.
Цьогоріч захід відбувся під гаслом "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета". Наразі за ініціативи директора Департаменту Світлани Василюк весь колектив писав запропонований диктант «Наші пісні», який зачитав доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко.
Шануймо та вивчаймо прекрасну співучу та неповторну рідну нашу українську мову. Зі святом!


Директор департаменту

ВАСИЛЮК Світлана Михайлівна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: [email protected]

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92