Про підсумки роботи у програмі «Доступні ліки» за тиждень 10.04.2017

Програма «Доступні ліки» діє в Україні уже тиждень.  Вінниччина – один із регіонів, де проходить масштабна інформаційна кампанія та щоденний моніторинг ситуації щодо впровадження процесу реімбурсації.

Департамент охорони здоров’я ОДА  щоденно проводить роботу з населенням області та медичним персоналом, щодо питань відшкодування вартості медпрепаратів.

Про підсумки  роботи у програмі «Доступні ліки»  за тиждень звітували фахівці Департаменту охорони здоров’я ОДА  під час селекторної наради з Міністерством охорони здоров’я України.

Ольга Задорожна - начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню ДОЗ ОДА зазначила, що на Вінниччині уже підписано угоди зі 150 об’єктами господарювання, додатково планується підписати угоди ще з 30 аптечними підприємствами.

Вона додала, що старт уже відбувся, виникали деякі проблемні питання, але вони швидко вирішились.

У свою чергу, в МОЗ закликають медиків покращувати комунікацію між лікарем та пацієнтом, налагоджувати й надалі механізм співпраці з аптечними підприємствами.

Завдання Міністерства  Департаменту наразі, забезпечити максимально ефективну роботу програми «Доступні ліки» у регіоні.

 

10.04.2017

Прес-служба ДОЗ ОДА

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua