Як реалізовується програма «Доступні ліки» у Вінницькій області перевіряли представники Департамент охорони здоров’я ОДА

Світлана Швидюк - головний спеціаліст  відділу  лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню та Алла Гайдаш - головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню ДОЗ ОДА здійснили  робочий візит до Чечельницького та Піщанського районів.

Фахівці поспілкувалися з медиками та провели роз’яснювальні бесіди щодо основних аспектів впровадження програми реімбурсації. Пояснили основні принципи відшкодування коштів на лікарські препарати.

Фахівці надавали роз’яснення та рекомендації щодо виписки рецептів, механізмів реімбурсації, законодавчої бази державної програми.

Представників Департаменту цікавила поінформованість лікарів, медсестер та населення районів  щодо питань урядової Програми «Доступні ліки».

Лікарі, натомість, мали змогу отримати відповіді на численні питання, що їх цікавили.

 

Алла Гайдаш та Світлана Швидюк закликали медиків відповідально поставитися до реформування медичної галузі, адже від цього залежить здоров’я і життя пацієнтів,  а також - престиж медичних працівників.

 

06.04.2017

Прес-служба ДОЗ ОДА

 

 

 

 

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua