Гінекологічне відділення онкодиспансеру: реконструкция завершена! 13.04.2017

Напередодні Великодня відновило свою роботу гінекологічне відділення Вінницького обласного онкологічного диспансеру. Відремонтоване та  реконструйоване воно виглядає тепер сучасно та по новаторськи.

 Відтепер відділення має 15 сучасних палат та 40 новеньких ліжок, також реконструйовані оглядові та перев’язочні, зявилась система відеоспостереження та оповіщення і вай-фай у кожній палаті.

-Ми бачимо, що наші зусилля дають конкретний результат. Коли, до прикладу, ми стартували проект з пересувним мамографом, ніхто не знав, як цей проект запрацює. Але тепер у найвіддаленіших селах до цих машин стоять черги жінок, які хочуть пройти обстеження. Можна лише уявити, скількох жінок ми врятували завдяки цьому та іншим проектам, – говорить Валерій Коровій – очільник облдержадміністрації.

За словами головного лікаря медзакладу Володимира Шамрая, у  гінекологічному відділенні у 2016 році пролікували 1461 пацієнта, а реконструкції це відділення очікувало 30 років.

Капітальний ремонт відділення обійшовся у 5,9 мільйонів гривень.

Більша частина коштів на реконструкцію, яку розпочали у вересні минулого року, була виділена з Державного фонду регіонального розвитку, решта — з місцевого бюджету.

-Завдяки проведенній роботі кількість пацієнтів можна буде збільшити на 20%. Наразі відділення може лікувати близько 1500 пацієнтів щороку, оперативних втручань проводити– ще більше. В цьому є потреба: кількість хворих по нашій спеціалізації щороку зростає, рак у жінок омолоджується. До нас із патологіями звертаються і 30-річні, і навіть 20-річні жінки, - розповідає Володимир Шамрай.

З його слів, найбільша проблема в цьому – пізня діагностика захворювання, коли вже необхідно проводити виснажливу та дороговартісну променеву та хіміотерапії.

Зі слів очільника області, в наступному році на вирішення проблем гінекології та онкології в області планують витратити ще 7 мільйонів гривень. Голова облдержадміністрації Валерій Коровій повідомив, що у хірургічному корпусі проведено реконструкцію у всіх відділеннях. Проте залишилося лише урологічне, роботи в якому будуть розпочаті цьогоріч.

 

 

 

13.04.2017 Прес-служба ДОЗ ОДА

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: [email protected]