«Стандарти діагностики та лікування в клініці внутрішніх хвороб»

Відомо, що серцево-судинні хвороби посідають в Україні провідне місце серед причин смертності та інвалідизації населення. Не дивлячись на боротьбу з цими захворюваннями, питання досі залишається актуальним у нашій області. Тому, теорія та практика для лікарів займає важливе місце у боротьбі з патологіями судин та серця.

Науково-практична конференція «Стандарти діагностики та лікування в клініці внутрішніх хвороб» зібрала  районних терапевтів, сімейних лікарів, кардіологів з метою поглибити знання про внутрішні хвороби,  в тому числі – серцево-судинні.  

«Лікування хронічної серцевої недостатності», «Тактика лікування стабільної ішемічної хвороби серця», «ХОЗЛ: сучасні підходи до діагностики та лікування», «Зміна стратегії ведення хворих на цукровий діабет ІІ типу»  - це  ще не повний перелік тем, які обговорювали учасники.

Вітчизняними та закордонними досягненнями медицини ділилися з присутніми гості з Києва, Львова, Чернівців, Харкова. Це дало змогу учасникам обговорити важливі фахові питання, взяти участь у плідних дискусіях, що дозволить поглибити та перейняти досвід інших медиків.

 

25.04.2017

Прес-служба ДОЗ ОДА

 

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua