Нарада медсестер з питань реформування медицини 26.04.17

Про зміни в галузі охорони здоров’я протягом 2017 року та про  впровадження Урядової програми «Доступні ліки» говорили з медичними працівниками фахівці Департаменту охорони здоров’я ОДА – Ольга Задорожна та Світлана Швидюк.

За словами спеціалістів ДОЗ,  зміни в системі охорони здоров’я полягають у декількох аспектах: запровадження нової моделі фінансування для первинної медичної допомоги, створення правових основ для нової системи фінансування охорони здоров’я, створення єдиного  національного замовника, запровадження  єдиної електронної системи обміну медичною інформацією, створення госпітальних округів, запровадження національної системи реімбурсації лікарських засобів, яка уже активно діє на території держави і Вінницької області.

Ольга Задорожна зазначила, що зміни в системі охорони здоров’я необхідні. Вони сприятимуть тому, щоб продовжити тривалість життя і довести його до рівня європейських країн. І завдяки налагодженній співпраці, виконання урядових програм та наказів буде ефективним.

 

 

 

ДОЗ ОДА

26.04.2017

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: [email protected]