Відбулася чергова робоча зустріч у рамках підготовки до проведення «Національного серопревалентного дослідження COVID-19»

Зустріч проходила під головуванням регіонального координатора дослідження Лариси Бевзи, за участю заступника Вінницького обласного Центру громадського здоров’я Олега Лук’яновича, зав.відділом неінфекційних хвороб ВОЦГЗ Тамари Васильчук та Сергія Глухенького, голови обласної організації Товариства Червоного Хреста.

Під час наради мова йшла про уточнення кількості мобільних бригад, які проводитимуть забір крові у респондентів для визначення рівня антитіл IgG методом ІФА. Також обговорювали маршрут проведення дослідження.
Наразі заклади охорони здоров’я, які визначені для центрифугування крові, уточнюють дані по відповідальним за лабораторне дослідження та займаються перевіркою медичного обладнання на відповідність встановленим нормам і стандартам.
Нагадаємо, що у Вінницькій області планується проведення дослідження у 26 населених пунктах.
Проект покликаний визначити поширення антитіл до коронавірусу SARS-CoV-2 серед загального населення України. В результаті науковці оцінять стан популяційного імунітету населення, визначать найуразливіші групи до інфікування, доступ до тестування, частку безсимптомних випадків серед дорослого населення, а також можливі фактори ризику.

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: [email protected]