Жмеринська ЦРЛ отримала гуманітарну допомогу

Жмеринська ЦРЛ отримала десять багатофункціональних ліжок з електроприводом, матраци, засоби реабілітації, дезінфікуючі засоби, перев’язувальні та допоміжні медичні матеріали. Про це повідомляє сайт Вінницької ОДА.

Гуманітарна допомога лікувальним закладам області надійшла від ГО «Школа Благодійності». Гуманітарний вантаж складається з предметів лікарняного вжитку, засобів для реабілітації пацієнтів.

Варто зазначити, що окрім Жмеринської ЦРЛ допомогу отримає також й Вінницький клінічний Центр інфекційних хвороб. Закладу передадуть 15 багатофункціональних  ліжок  з електроприводом

Для інформації:

З 2013 року громадська організація «Школа Благодійності» включена до Єдиного реєстру отримувачів гуманітарної допомоги, та щороку отримує від благодійних організацій з-за кордону вантажі. Після визнання таких вантажів гуманітарною допомогою відповідно до рішень комісії з питань гуманітарної допомоги при Мінсоцполітики, розподіляє їх на лікарні, школи, дитячі садочки, інтернатні заклади та безпосередньо людям які того потребують.

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: [email protected]