1 червня – Міжнародний День захисту дітей

Щороку цього дня в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни. У світі Міжнародний день захисту дітей святкують з 1950 року після того, як в 1949 році його затвердили на сесії Міжнародної демократичної федерації жінок. Сьогодні в гості до малюків, які найбільше потребують уваги, завітали фахівці департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА.

У Тульчинському обласному спеціалізованому будинку дитини виховуються дітки, позбавлені батьківського піклування, які мають невиліковні хвороби. Тут вони отримують кваліфікований догляд, лікування, проходять реабілітацію, починають ходити та говорити, соціалізуються, отримують шанс на повноцінне життя та самореалізацію в майбутньому. Завдяки спонсорській допомозі та грантовій підтримці у закладі практично готовий до введення в експлуатацію оновлений реабілітаційний центр із сучасними спеціалізованими тренажерами та басейном, соляною кімнатою та кімнатою релаксу.
Територія облаштована квітучими клумбами, яскравими дитячими майданчиками. Та головне, що діти оточені турботою та піклуванням кваліфікованого колективу на чолі з директором закладу Марією Мазур, – підкреслила під час відвідин Лариса Бевза, начальник відділу екстреної та первинної меддопомоги населенню, медичної реабілітації управління медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА/

 

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: [email protected]