З нагоди Дня держслужбовця відзначено кращих службовців Департаменту охорони здоров’я та реабілітації

У Департаменті охорони здоров'я та реабілітації облдержадміністрації відбулися урочисті збори з нагоди Дня держслужбовця. 

– Шановні колеги, у цей святковий день дякую кожному з Вас за сумлінну працю! Приємно, що керівництвом облдержадміністрації департамент визнаний одним із найкращих по роботі та дієздатності! Бажаю всім Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків! Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий, радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку, - зазначила у вітальному слові Ольга Задорожна, Директор департаменту охорони здоров’я та реабілітації.
З нагоди свята, і за вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм кращих службовців відзначено грамотами Міністерства охорони здоров’я України:
– Олену Володимирівну Назаренко, заступника начальника управління медичної допомоги населенню, начальника відділу високоспеціалізованої, спеціалізованої медичної допомоги населенню та відновного лікування. 
– Ларису Іванівну Бевзу, начальника відділу екстреної та первинної медичної допомоги населенню, медичної реабілітації.

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua