До 25 –тої річниці Конституції України відбувся круглий стіл «Конституція України-запорука державності, незалежності, суверенітету та безпеки»

Захід пройшов 24 червня, в приміщенні філії бібліотеки ім. К.А Тімірязєва. У засіданні круглого столу взяла участь Ольга Задорожна, директор департаменту охорони здоров’я та реабілітації.

Ініціатором заходу виступила Вінницька обласна організація ветеранів України. До участі запросили представників обласної державної адміністрації, обласної ради, Департаментів - охорони здоров’я, соціальної та молодіжної політики, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, Національної поліції, обласної федерації профспілок, громадських організацій. Захід проходив як оффлайн режимі, так і онлайн. Таким чином, до заходу доєдналися представники районних організацій ветеранів України.

Учасники круглого столу говорили  про багатовікову історію українського державотворення, про конституційні механізми захисту прав людини в Україні. Кожен присутній мав можливість висловити свої погляди. Акцент обміну думками змістився до обговорення того, що Конституція закріплює в Україні засади державної політики, спрямованої перш за все на забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя. Вона заклала серйозні підвалини для розвитку і зміцнення демократичної, соціальної і правової держави, в якій людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.

Після завершення заходу представники ветеранської організації вшанували героїв Небесної сотні покладанням квітів.