Як вакцинуватися другою дозою людині, яка першу отримала разом з організованим колективом, а потім змінила роботу?

Такий же алгоритм дій людей, які пропустили отримання другої дози вакцини разом зі своїм колективом, а в колективі не набирається достатньо людей для другого приїзду мобільної бригади.
 Якщо в області змінився регіональний координатор, а роботодавець не має його контакту, йому потрібно звернутися до департаменту охорони здоров’я обласної чи Київської міської держадміністрацій.
Відповіді на найпоширеніші запитання про 2-гу дозу вакцини проти COVID-19: https://bit.ly/3xkdfjH
 
Возможно, это изображение (текст)
 
Возможно, это изображение (текст «що робити, якщо вас не записали на отримання друго" дози вакцини пёд час першого щеплення/або не запрошують телефонним дзвнком? ближче до дати другого щеплення можна звернутись: 1 якщо вас вакцинували в пункт щеплення до того самого пункту щеплення або ж, випадку змни локаци", до найближчого. також можна звернутись до симейного лкаря 2 якщо вакцинували центр масовой вакцинаций до того самого центру вакцинац", або випадку змни локаций, до найближчого 3 якщо вас вакцинували органзовано мобльними бригадами до роботодавця vaccination.covid19.gov.ua MIHICTEPCTBO охорони здоров'я украйни вакцинаця видсо.-1»)
 
Нет описания фото.
 

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua