Про ситуацію з Covid-19 та проведення вакцинації розповіла під час загальних зборів членів Громадської ради при ВОР директор департаменту охорони здоров'я Вінницької ОДА Ольга Задорожна

Вчора, 13 липня, відбулися загальні збори членів Громадської ради при Вінницькій обласній Раді 8 скликання за участю Ольги Задорожної, директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації.

Очільниця департаменту виступила перед присутніми та розповіла про стан надання допомоги населенню області у зв`язку із захворюваннями на COVID-19 та проведення вакцинальної кампанії на Вінниччині.
- Ми пережили важкий час - три хвилі нової небезпечної хвороби. Наші медики першими стали щитом на захист мешканців області. Були проблеми з ліжками, з киснем, але ми однією професійною медичною командою вистояли та стали сильнішими.
- Нині ситуація в області стабілізувалася, фіксуються одиничні нові випадки. З 2 червня область знаходиться в зеленому ріні епідемічної безпеки, однак адаптивний карантин зберігається-продовжуємо носити маски у громадських місцях та зберігати дистанцію.
За словами Ольги Задорожної, єдиний спосіб вберегтися від хвороби – це вакцинуватися. Вінниччина шоста в Україні за рівнем охоплення населення щепленням від COVID-19.
- З початку вакцинальної кампанії область отримала 70 200 доз вакцини Pfizer-BioNTech, 33 200 тисячі доз вакцини AstraZeneca та 45 720 доз вакцини CoronoVac. Запаси вакцини постійно оновлюються. До проведення вакцинальної кампанії проти COVID-19 залучено 648 медичних працівників, працює 155 пунктів щеплень та 42 мобільні бригади. У вихідні вакцинація доступна у 12 Центрах масової вакцинації, які розташовані у громадських місцях. Наразі активно щеплюємо організовані колективи.
- До речі, тепер окрім вакцини CoronoVac в Центрах масової вакцинації буде доступна вакцина Pfizer-BioNTech, тому беріть паспорт та приходьте для отримання щеплення, - підсумувала Ольга Задорожна.
Після виступу директорка департаменту відповіла на питання членів президії та запрошених учасників зборів.

Возможно, это изображение (7 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (3 человека)

Возможно, это изображение (8 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (2 человека и в помещении)

 

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua