Брифінг щодо п'ятого етапу вакцинації та роботи Центрів масової вакцинації на Вінниччині

В ході брифінгу щодо ходу вакцинації населення на Вінниччині Голова ОДА Сергій Борзов повідомив, що область переходить до п’ятого етапу вакцинації, коли щепитись мають змогу всі бажаючі, які раніше не увійшли до пріоритетних груп.

«Переходимо до п’ятого етапу вакцинації. Хочу зазначити, що 20 липня в область завезена вакцина Moderna в кількості 2,5 тисячі доз. Загальна кількість вакцини, яку буде доставлено в область, складає 80 тисяч доз. Вакцина дводозова, її вводять з інтервалом 28 днів», – зауважив Сергій Борзов.

Керівник регіону зазначив, що в області працює 23 Центри масової вакцинації. Вісім з них знаходиться в м. Вінниця, 15 – в територіальних громадах області (Іллінці, Жмеринка, Могилів-Подільський, Гайсин, Тростянець, Козятин, Муровані Курилівці, Тиврів, Хмільник, Бар, Теплик, Тульчин, Липовець, Томашпіль, Немирів). Задіяно 749 медичних працівників, працює 155 пунктів щеплень та 42 мобільних бригади.

 «В нас є достатня кількість будь-якої вакцини, яку ви можете отримати за бажанням. Закликаю вакцинуватися всіх, особливо освітян, адже першого вересня розпочинається освітній процес, і ми хочемо, в тому числі, мінімізувати ризики важкого перебігу небезпечнішого штаму коронавірусу «Дельта», – підкреслив посадовець.

Голова ОДА також додав, що першочергово щеплять від корнавірусу організовані колективи, які мають у своєму штаті понад 50 осіб, охочих щепитися. Для цього необхідно зібрати списки та зателефонувати за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19 та залишити заявку.

«Як надійде ваша черга – отримаєте дзвінок від регіонального координатора вакцинації. Якщо ви зареєструєтеся колективом, то до вас приїде мобільна бригада, яка організовано і швидко провакцинує бажаючих на місці. Це дуже зручно», – наголосив Сергій Борзов.

 

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua