Вінниччина отримала «лікарняні листки»

На Вінниччині, у зв’язку з дефіцитом листків непрацездатності, протягом довгого часу діяли довідки про тимчасову непрацездатність.
❗За сприяння обласного департаменту охорони здоров’я та реабілітації тепер жителі області зможуть отримуватимуть «лікарняні листки».
❗Вчора, 28 липня область нарешті отримала перші 60 тисяч бланків листків непрацездатності із запланованих 170 тисяч. ❗Цього вистачить, аби забезпечити обмін усіх отриманих пацієнтами довідок.
❗Одразу було проведений розподіл бланків «лікарняних» у медичні заклади області та розпочалась видача бланків у заклади охорони здоров’я Вінниччини.
❗Отож, мешканці області тепер можуть обміняти довідки про тимчасову непрацездатність на «лікарняні».
❗Здійснити обмін можна, звернувшись лише до тієї медичної установи, яка видала довідку.
❗Для того, щоб здійснити обмін, потрібно звернутися до лікуючого лікаря в стаціонарі, або до сімейного лікаря - якщо медична допомога надавалась у закладі первинного рівня.
❗В першу чергу запрошуються до обміну довідок пацієнти, що хворіли взимку та навесні. У пріоритеті також вагітні жінки, які повинні отримати декретні кошти.
❗Листок непрацездатності взамін на довідку про тимчасову непрацездатність видається за рішенням лікарсько-консультативної комісії і за наявності довідки.

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: [email protected]