42 900 доз вакцини Спайквакс від Moderna доступні для імунізації жителів області від COVID-19

Moderna мРНК-вакцина діє за тим самим принципом, що й вакцина Comirnaty від Pfizer-BioNTech, і має таку ж високу ефективність, у тому числі проти штаму "Дельта".
Станом на ранок 2 серпня, першу дозу цієї вакцини на Вінниччини отримали вже 8 265 осіб. Уже за кілька тижнів вони щепляться вдруге і матимуть захист від COVID-19.
Отримати щеплення вакциною Spikevax Moderna можуть всі охочі від 18 років у Центрах масової вакцинації. Також вакцину використовують для щеплення організованих колективів та професійних груп із попередніх етапів вакцинації.
Подбайте про свій захист і ви - отримайте щеплення Moderna або будь-якою іншою доступною вакциною, щоб знизити свої ризики зараження, важкого перебігу хвороби, госпіталізації та смерті.
Довідково:
Вакцина Moderna - це мРНК-вакцина, розроблена американською фармацевтичною кампанією Moderna.
Препарат внесено до списку вакцин для екстреного використання ВООЗ, а також дозволено для екстреного використання у США, Великій Британії, Канаді, ЄС та інших країнах.
Вакцина зберігається у вигляді замороженої суспензії при –25 ºC до –15 ºC у багатодозовому флаконі. Флакони можна зберігати в холодильнику при температурі 2–8°C протягом 30 днів.
Вакцину Moderna від COVID-19 вводять внутрішньом’язово. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів.

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua