Фахівці обласного департаменту охорони здоров`я та реабілітації обговорили роботу телемедичних центрів області

У засіданні взяла участь директор департаменту Ольга Задорожна; начальник центру технічного та фінансового нагляду за діяльністю закладів охорони здоров’я Алла Бриль; заступник директора департаменту – начальник управління стратегічного планування, фінансування, фінансового моніторингу, оцінки та правового забезпечення Сергій Лавренюк.
Про роботу телемедичних центрів Вінниччини, технічне та програмне забезпечення говорили з директором Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолієм Пірникозою та фахівцями екстренки.
Обговорили питання щодо монтажу та введення в експлуатацію обладнання для функціонування системи телемедицини у закладах охорони здоров’я Вінниччини шляхом розширення дата-центру ДУ «ТМО «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
Основна мета даного проекту – надання пацієнтам та лікарям сімейної медицини, в першу чергу в сільській місцевості, доступ до висококваліфікованих консультантів в режимі 24/7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нравится
 
 
 
Комментировать
 
 
Поделиться
 
 

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua