Керівники комунальних закладів Вінниччини обговорили стан вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19

На засіданні йшла мова про те, що незважаючи на стабільну епідситуацію в Україні та, зокрема у Вінницькій області, - очікується нова хвиля захворювань. Тому працівники медичних закладів і населення повинні бути готовими до загострення епідситуації. Запобігти кризовій ситуації можна завдяки вакцинації.

На цьому наголошувала заступник директора департаменту охорони здоров’я та реабілітації Тетяна Бондаренко. Вона зауважила, що область забезпечена вакцинами AstraZeneca (в т.ч. SKBio та Covishield); Coronavac/Sinovac-Biotech; Comirnaty/Pfizer-BioNTech; Spikevax/Moderna. Усі вони схвалені ВООЗ та безпечні.
Тетяна Бондаренко також додала, що на Вінниччині до вакцинальної кампанії від COVID-19 залучено 1200 медичних працівників. Розгорнуто 204 пунктів щеплень, діє 33 центри масової вакцинації населення. В області працюють 42 мобільні щеплю вальні бригади, які пройшли відповідні навчання.
Зараз щепитися проти COVID-19 можуть усі охочі віком від 18 років. При цьому пріоритет надаватиметься вразливим групам населення, зокрема людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями. Серед пріоритетних груп залишаються також медики, освітяни, соціальні працівники та військові, які контактують з великою кількістю людей.
Працівників сфери охорони здоров'я, освіти, соціальної сфери, військовослужбовців, працівників структур державної безпеки та структур, які забезпечують роботу держави, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, а також організовані колективи з понад 50 охочими щепитися вакцинують мобільні бригади за місцем їхньої роботи.

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: [email protected]