Чергова група медиків завершила практичне навчання по роботі з вакцинами від COVID-19 та доєднається до проведення вакцинальної кампанії на Вінниччині

14 -15 вересня з групою курсантів працювали досвідчені обласні тренери: Наталя Гриньова, Дмитро Дмитрієв, Світлана Комар,Юлія Гарлінська та фахівці Вінницького обласного центру громадського здоров'я.
Медики поновили практичні знання щодо техніки щеплень проти COVID-19, діагностики анафілаксії та першої допомоги. А також відпрацювали питання, пов'язані зі складом вакцини, особливостями її транспортування та введення, роботою з електронними медичними системами.
Нагадуємо, що Вінниччина входить в десятку областей-лідерів за темпами вакцинації населення. До здійснення вакцинації залучені більше 1200 медиків, працює 42 мобільні бригади та відкрито 33 Центри масової вакцинації.
Від початку кампанії в області зроблено понад 432 тисячі щеплень. 245 тисяч мешканців області отримали першу дозу і 197 тисяча осіб повністю імунізована від ковіду. За останню добу вакцинувалися – 6 025 людей.
На сьогодні в області в достатній кількості є вакцини CoronaVac, Moderna, AstraZeneca для першої та другої дози та Pfizer з пріоритетом на другі дози.
Якщо ви маєте намір вакцинуватися, не зволікайте, адже пандемія не відступає.
Тож обирайте найближчий до вас пункт чи центр вакцинації https://list.covid19.gov.ua/ та отримуйте щеплення у зручний час разом зі своїми близькими.
 
 
 

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua