Відбулась процедура публічного розкриття тендерних пропозицій на придбання коштом Світового банку медичного обладнання для Регіонального кардіоцентру

У приміщенні Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної державної адміністрації відбулась процедура публічного розкриття тендерних пропозицій, яка проводилась згідно з вимогами та правилами Світового банку.

Уряд України отримав від Світового банку позику на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей». Частину цієї позики  буде використано для здійснення платежів по договору на поставку комплексу обладнання для центрального стерилізаційного відділення нової будівлі кардіологічного центру.

Процедура розкриття тендерних пропозицій  відбувалась за участі членів Комісії по відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг Субпроекту та у присутності правомочних учасників торгів, які представили свої запечатані конкурсні пропозиції.

Голова Комісії, Перший заступник голови ОДА Наталя Заболотна коментує:

-Комунальний заклад «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології»  був створений в рамках проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку інвестиційного Субпроекту  «Складова розвитку системи охорони здоров'я Вінницької області, направлена на покращення медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією». Наразі відбувається процедура  розкриття тендерних пропозицій на закупівлю обладнання для цього кардіоцентру, до якої залучені консультанти Групи управління Субпроектом консультант із закупівель Олексій Смірнов та асистент групи впровадження Наталія Літоміна. Допомагати в процедурі ми також запросили консультанта з закупівель групи Консультаційної підтримки проекту Міністерства охорони здоров'я України Олександра Жиганова.

Після завершення процедури розкриття тендерних пропозицій, Комісією було підготовлено протокол,  який підписали члени комісії та представники компаній –учасників торгів.

Довідково:

Одним із пріоритетів «Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2021 рік» є  зниження в регіоні смертності хворих від серцево-судинної патології шляхом реалізації субпроєкту Світового банку «Складова розвитку системи охорони здоров’я Вінницької області, яка направлена на покращення медичної допомоги із серцево-судинною патологією».

Протягом І півріччя 2021 року за кошти Світового банку в КНП «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології» облаштована нова операційна, в якій проведено 142 операції.

В рамках впровадження регіонального субпроекту за рахунок фінансування з обох джерел:Світовий банк та обласний бюджет  було проведено 381 планову коронарографію  хворим І черги обласного реєстру хворих із серцево-судинною патологією. У 56,2% хворих виявлена патологія коронарних судин. Із зазначеної кількості обстежених хворих 32,3% пацієнтів з «критичним станом судин » зразу простентовані безкоштовно. На планове оперативне втручання направлено 24% планово обстежених хворих.

Станом на 01.07.2021 року у КНП «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології» здійснено всього 858 коронарографії (в т. ч. 42,5% ургентних). Всього операцій стентувань коронарних судин  - 477 (в т. ч. 62,5% ургентних).

Спільно із спеціалістами Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова у КНП «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології» за 6 місяців 2021році здійснено 48 операцій на «відкритому серці».

За ІІ квартал 2021 року в КНП «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології» проліковано 1808 хворих.

 

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua