КНП «Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення Вінницької обласної Ради» продовжує прийом пацієнтів на реабілітацію після перенесеного вірусу SARS-Cov-2

У диспансері функціонують:

-відділення фізичної та реабілітаційної медицини, терапевтичне, хірургічне, неврологічне відділення та консультативна поліклініка, де створені можливості для отримання комплексних послуг з медичної реабілітації постковідних пацієнтів.

Лікарня забезпечена кисневими концентраторами для надання допомоги кисневозалежним пацієнтам.

З пацієнтами проводять індивідуальні та групові заняття кваліфіковані реабілітологи, фізіотерапевти, ерготерапевти та фахівці з лікувальної фізкультури.

Для госпіталізації з метою реабілітації після захворювання на "коронавірус" необхідно мати електронне направлення від лікуючого чи сімейного лікаря та негативний результат ПЛР-тесту або тест на антиген до вірусу SARS-Cov-2(мазок з носа) , або ІФА-тест (Ig M та G, кров) на COVID-19, зроблений за 72 години до поступлення.

Переведення пацієнтів з іншого лікувально-профілактичного підприємства до диспансеру здійснюється за клопотанням медичого директора відповідної лікарні.

Запис на консультацію та обстеження з  08:00 до  15:00 за контактами:

 0432 655 201

098 956 51 59

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Наша адреса: м.Вінниця, вул. Василя Стуса 11 (зупинка вул. Отамановського)

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua