Ескулап Професіонал — 2017

14 вересня в Запоріжжі відбулося відкриття XI Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності медичних сестер «Ескулап Професіонал — 2017». За звання кращої медичної сестри боролися представниці із 21 регіону України.

Конкурс був заснований у 2007 році Міністерством охорони здоров’я з метою підвищення рівня підготовки молодших медичних спеціалістів і підняття престижу професії медичної сестри в Україні.

Цьогоріч змагання тривали на протязі двох днів на базі Запорізького медичного коледжу. В першу чергу у медсестер перевірили теоретичний багаж знань за допомогою онлайн тестувань. Потім учасниці продемонстрували свій професійний хист у виконанні практичних навичок з педіатрії, терапії та хірургії. На завершальному етапі медичні працівники пройшли екзамен з якості гігієнічної обробки рук.

За підсумками конкурсу перемогу отримала представниця Харківської області — О.Сумцова. Наш регіон достойно представила — Ж.Мельник — палатна медсестра Барської ЦРЛ. Вона увішла у пятірку кращих медсестер країни!

Захід подарував учасницям море емоцій, нові знання та приємні призи від спонсорів.

 

18.09.2017

Прес-служба ДОЗ ОДА

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: [email protected]