На прийом до лікаря в Ладижині тепер можна записатися за телефоном

Cистема попереднього запису та прийому пацієнтів за талонами у Ладижинському МТМО  вводилася поступово. Протягом останніх двох років за системою прийому пацієнтів за талонами працює лікар – кардіолог. Лікар–уролог веде прийом за талонами протягом року. 
 
Після встановлення нових УЗД та рентген-апаратів, із врахуванням збільшення черг, ввели в дію талонну систему відвідування пацієнтами цих кабінетів. З часом, аби уникнути великих черг, у лікарні почали вводити систему прийому за талонами і для інших фахівців. 
 
 
За талонною системою та попереднім записом наразі працюють  лікар–офтальмолог, лікар–невропатолог , лікар–уролог, лор, також за талонами ведеться прийом пацієнтів в УЗД – кабінеті, рентген – кабінеті.
 
Серед дільничних терапевтів та педіатрів поки що ця система не прижилася – специфіка їхньої роботи не витримує прийому за попереднім записом. Зазвичай, до цих лікарів люди йдуть із захворюваннями у гострому стані, особливо – діти, а у період загострення сезонних хвороб лікаріпедіатри приймають до 40 – 50  хворих.
 
Денис Матяш звернув увагу на те, що є певний перелік, затверджений міністерством охорони здоров’я, згідно з якими показаннями пацієнти приймаються поза чергою, без талонів, в терміновому порядку. 
 
Записатися на прийом до лікаря можна за номерами телефону: 6–18–92 (доросла реєстратура), 6–15–32 (дитяча реєстратура). За телефоном дитячої реєстратури можна зареєструвати виклик педіатра додому. 
 
E лікарні працює «електронна система доктор Елікс» - звернення пацієнта у реєстратуру дублюється в журнал попереднього запису, і вводиться електронний талон на прийом до лікаря. Доступ до електронних даних попереднього прийому пацієнтів є у кожного лікаря, і він може визначити кількість пацієнтів на прийом і спланувати  свій робочий день. 
 
 
 
За матеріалами сайту "Lada FM"
Прес-служба ДОЗ ОДА
20.09.2017

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: [email protected]