Селекторна нарада з представниками МОЗ

У Департаменті охорони здоров’я ОДА відбулась селекторна нарада з представниками МОЗ України з питань Порядку визначення обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів закладами охорони здоров’я. 

Селекторна нарада відбувалась у форматі телемосту. Відповідав на запитання фахівців та надавав консультації щодо роботи Тарас Лясковський  - начальник управління  фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції МОЗ.    Участь у селекторі взяли: Олена Житанська -  заступник директора Департаменту, начальник управління  фінансово-економічного забезпечення та організаційно-кадрової роботи з персоналом, Ольга Задорожна – начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я ОДА, Тетяна Бондаренко -  начальник  відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню ДОЗ ОДА, Василь Железняк - начальник Інформаційно-аналітичного центру медичної статистики у Вінницькій області.

Учасники наради спілкувалися з представниками МОЗ з приводу процедури визначення обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів. Спеціалісти ДОЗ отримали консультації з питань нормативно-правової бази запровадження оновленого Національного переліку основних лікарських засобів, узгодили  основні методи кількісної оцінки потреб у медикаментах.

 Як зауважила Олена Житанська, Порядок визначення обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів дозволить оптимізувати систему фармацевтичного забезпечення потреб закладів охорони здоров’я, а також дасть змогу оцінити ефективність витрат бюджетних коштів при закупівлі та відшкодуванні вартості ліків.

 

11.10.2017

Прес-служба ДОЗ ОДА

 

 

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: [email protected]